REKLAMA

autoklawy medyczne Tinget GmbH

autoklawy medyczne

klasy B

Tinget GmbH

w ratach 0%

autoklaw na raty 0%

5 lat gwarancji

autoryzowany serwis

szkolenia 

przeglądy

konkurencyjne ceny

autoklaw cenaC.C.C. - czyli słynny slogan reklamowy mówiący, iż Cena Czyni Cuda jest argumentem decydującym przy podejmowaniu decyzji o zakupie produktu. Nie inaczej jest także w przypadku autoklawów, których rozbieżność cenowa jest tak ogromna, że trudno ją zrozumieć postronnemu nabywcy, stającemu przed decyzją związaną z zakupem autoklawu do swojego gabinetu medycznego. 

Czy jednak cena powinna być jedynym wyznacznikiem, decydującym o podejmowanej decyzji? Czy warto może pokusić się o poświęcenie większej uwagi tematowi sterylizacji narzędzi medycznych?

Podejmując się zakupu autoklawu medycznego, kupujący bierze na siebie ogromną odpowiedzialność za ewentualne skutki związane ze złym wyborem. Autoklaw za mały, za duży, nie tej klasy, za drogi, zbyt awaryjny, pozbawiony serwisu, bez dokumentów itd, itd. Przykłady można by mnożyć w nieskończoność, bowiem jak podjąć decyzję gdy otacza nas mnóstwo ofert, niekoniecznie skierowanych do naszych potrzeb. 

Kupując autoklaw wiele osób spodziewa się, że oto rozwiązali problem sterylizacji narzędzi w swoim gabinecie. Nic bardziej mylnego. Kupno autoklawu to dopiero początek. Użytkownik musi bowiem zaopatrzyć się jeszcze w szereg materiałów służących do sterylizacji, opanować schemat przygotowywania pakietów, oraz pamiętać o jego archiwizowaniu.

autoklaw z długą komorą sterylizacyjnąMoja strona nie da Państwu jednoznacznej odpowiedzi, który autoklaw kupić, czy w jakie materiały się zaopatrzyć, bowiem potrzeby sterylizatorni są tak od siebie różne, jak różne są dziedziny medycyny w jakich specjalizują się Państwa gabinety. Niemniej jednak pomogę znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania i rozwieję podstawowe wątpliwości, jakie pojawiają się w dniu podejmowania decyzji o zakupie autoklawu.

Zapraszam do zapoznania się z treściami zamieszczonymi w zakładkach tej strony, by lepiej zapoznać się z tematem sterylizacji narzędzi medycznych i nie ulegać wyłącznie magii ceny.

Tomasz Maciak

serwisant urządzeń medycznych